CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 68pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08055A560JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 56pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06031C331KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0603YC103JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 10000pF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
JMK107BJ225KA-T Taiyo Yuden |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
JMK107BJ225KA-T Taiyo Yuden |
160R07W223KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
UMK107BJ104KAHT Taiyo Yuden |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
UMK107BJ104KAHT Taiyo Yuden |
0603YG105ZAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1µF -20%, +80% 16V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0603 (1608 Metric) |
06035C272KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 2700pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
500R07S0R2BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 0.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
JMK107ABJ106MA-T Taiyo Yuden |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
JMK107ABJ106MA-T Taiyo Yuden |
06033C104K4T2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035A680GAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 68pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055A100JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
500R14W473KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
UMK105CG561JVHF Taiyo Yuden |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 560pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |