CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06031A330KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 33pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06031A220KAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 22pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
06035C222JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 2200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055A221JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 220pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035C332JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 3300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603YD105MAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
06035C472JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06031A1R5BAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1.5pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035C122JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1200pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055A471JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 470pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051A270JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 27pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
HMK107B7102KA-T Taiyo Yuden |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
HMK107B7102KA-T Taiyo Yuden |
04025U100JAT2A AVX Corporation |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 10pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
EMK105ABJ474KVHF Taiyo Yuden |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
EMK105ABJ474KVHF Taiyo Yuden |
UMK105CG102JVHF Taiyo Yuden |
CDRH4D16F/img/lang/1.jpg, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |