CDRH50D184/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 63 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
UMK105B7102KV-F
Taiyo Yuden
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) 0402 (1005 Metric) 1 Add to Cart