CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
04025A220KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 22pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
1 |
EMK105B7103KV-F Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
EMK105B7103KV-F Taiyo Yuden |
0402ZC103KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
UMK105B7221KV-F Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 220pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
UMK105B7221KV-F Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0201X104K6R3CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) |
04023C562KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 5600pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
TMK063B7102KP-F Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) |
TMK063B7102KP-F Taiyo Yuden |
UMK105B7103KVHF Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
UMK105B7103KVHF Taiyo Yuden |
0603B223K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0603B473K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
0402B332K500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 3300pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
0402N180J500CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 18pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402X104K100CT Walsin Technology Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
TMK105B7473KV-F Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |