CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
08053C104KAT2A AVX Corporation |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
EMK212BJ225KG-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
3000 |
EMK212BJ225KG-T Taiyo Yuden |
1 |
C1005X8R1E103K050BA TDK Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric) |
500R07S2R0BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S0R8BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S1R0BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
TMK105BJ105MV-F Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
TMK105BJ105MV-F Taiyo Yuden |
04026D474KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
C1005X7S2A103K050BB TDK Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0402 (1005 Metric) |
04025C104KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
06035C333JAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.033µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
GMK107BJ105KA-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
GMK107BJ105KA-T Taiyo Yuden |
UMK105B7104KVHF Taiyo Yuden |
UMK105B7104KVHF Taiyo Yuden |
C1005X5R1E105M050BC TDK Corporation |