CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
LMK107BJ475KA-T Taiyo Yuden |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
LMK212BJ106KG-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
3000 |
LMK212BJ106KG-T Taiyo Yuden |
1 |
08055C104MAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BJ106KD-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BJ106KD-T Taiyo Yuden |
500R07S1R5BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S0R2AV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.2pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S1R8BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S0R3AV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.3pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S1R2BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S0R5AV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.5pF ±0.05pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C1608C0G2A102J080AA TDK Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A101FAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A100FAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A330FAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08051A101JAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |