CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 560pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06035A470GAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08051A820FAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 82pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
06035A510FAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 51pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06032U3R3BAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
02013A120GAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 12pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
06033C473JAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
12065C224MAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
04023A221FAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
C3216X7R2E473K160AA TDK Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
12065C274KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.27µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
08055C154JAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.15µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805YC274KAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.27µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
EMK316B7335KL-T Taiyo Yuden |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
EMK316B7335KL-T Taiyo Yuden |
12062A681JAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 680pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
12062A102JAT2A AVX Corporation |
CDRH5D16F/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |