CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08052A220JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 22pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
06035A681JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 680pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
08051A471JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 470pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06031C103MAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 10000pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08052A470JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 47pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035A221GAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 220pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08052A330JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 33pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06035A120FAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 12pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06031A5R6CAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 5.6pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06035A820FAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 82pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
12065C104MAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
08051A331JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 330pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08053C154KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.15µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012C0G2W221J060AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 220pF ±5% 450V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055C502KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 5000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |