CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08053C104JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
251R14S0R8BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.8pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
4000 |
251R14S1R3BV4T Johanson Technology Inc. |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1.3pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08051A6R2CAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 6.2pF ±0.25pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055C124KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.12µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012X7R1A475M085AC TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C823JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.082µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
12063C103KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 10000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
08052A680JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 68pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
TMK105AC6105KV-F Taiyo Yuden |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X6S 0402 (1005 Metric) |
TMK105AC6105KV-F Taiyo Yuden |
TMK316B7105KL-T Taiyo Yuden |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
TMK316B7105KL-T Taiyo Yuden |
12061C102KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
12065C153KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.015µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C3216X7R2J102K115AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1000pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C3216X7R2A104M160AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |