CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0603YC474KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08053G105ZAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |
4000 |
08055A471GAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 470pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C1608X7R1A155K080AC TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1.5µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
12065C124KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.12µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C1608C0G1H392J080AA TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 3900pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608X6S1C225K080AC TDK Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X6S 0603 (1608 Metric) |
06035A270FAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 27pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
UMK105CBJ105MV-F Taiyo Yuden |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
UMK105CBJ105MV-F Taiyo Yuden |
04026D225KAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2.2µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
HMK107C7224KAHTE Taiyo Yuden |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
HMK107C7224KAHTE Taiyo Yuden |
F221K25Y5RN6UK5R Vishay BC Components |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 220pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Y5R Radial, Disc |
Radial, Disc |
Radial, Disc |
06035C223K4T2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.022µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08053A272JAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 2700pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08053G474ZAT2A AVX Corporation |
CDRH6D12/img/lang/1.jpg, 0.47µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |