Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C3216X7R2A473K115AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
1 |
501R15N101KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±10% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
12061C104MAT2A AVX Corporation |
06035A1R8BAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055A101GAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051C203JAT4A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.02µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055A100FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
1210CC223KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
JMK212BJ475MG-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BJ475MG-T Taiyo Yuden |
08053C105MAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
LMK212BJ475KD-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
LMK212BJ475KD-T Taiyo Yuden |
C2012X7S0J106M085AC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric) |
0805YC334KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012C0G2A472J125AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055G105ZAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) 0805 (2012 Metric) |