Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1500pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06031C471JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
GMK316BJ105KLHT Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
2000 |
GMK316BJ105KLHT Taiyo Yuden |
12065A150JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
08055C473JAT4A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.047µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
12065C563KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.056µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
LMK212B7475MGHT Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
LMK212B7475MGHT Taiyo Yuden |
S101K29SL0N6TK5R Vishay BC Components |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc |
Radial, Disc |
Radial, Disc |
C3216X7R2J472K115AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
JMK212BBJ226MGHT Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212BBJ226MGHT Taiyo Yuden |
C2012X7R1H104K125AE TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
AMK212ABJ226MGHT Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
AMK212ABJ226MGHT Taiyo Yuden |
0402YC223JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
C2012X6S1A106K085AC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric) |
06035C682JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6800pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055A152JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1500pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |