Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C1608CH1V153J080AC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.015µF ±5% 35V Ceramic Capacitor CH 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
04025U180FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
08053C474K4T2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
2000 |
C3216X7R2A224M115AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C1005X5R1A225K050BC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
12062C332KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C1608X5R1V155K080AC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1.5µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
06032U150JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 15pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
06033C104MAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0402X474K100CT Walsin Technology Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
A102J15C0GF5TAA Vishay BC Components |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial |
Axial |
Axial |
A103K15X7RK5TAA Vishay BC Components |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Axial |
EMK107BB7225MA-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
EMK107BB7225MA-T Taiyo Yuden |
0805YC105JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08053A222JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |