Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08052U330JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
1 |
C2012X7T2W103K085AE TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±10% 450V Ceramic Capacitor X7T 0805 (2012 Metric) |
4000 |
06031U270GAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 27pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C1608X6S1C335M080AC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X6S 0603 (1608 Metric) |
06035A820GAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 82pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08053C105K4T2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
500R07S330GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
250R07S300GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 30pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S200GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 20pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
250R07S330GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
500R07S130GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 13pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
12063G105ZAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF -20%, +80% 25V Ceramic Capacitor Y5V (F) 1206 (3216 Metric) |
12065A4R7CAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7pF ±0.25pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
UMK316B7474KL-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
UMK316B7474KL-T Taiyo Yuden |
06033A102KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |