Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 8.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
0402 (1005 Metric) |
 Add to Cart |
500R07S8R2BV4T Johanson Technology Inc. |
0402 (1005 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
C1608X7S0J475K080AC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric) |
4000 |
1 |
06033D104KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
4000 |
C1608C0G1H103J080AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0805YC475KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
251R14S330JV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 33pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08051C104JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
04025C472JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |
C1608X6S1C475K080AC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X6S 0603 (1608 Metric) |
C1608X6S1C475M080AC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X6S 0603 (1608 Metric) |
08052A221JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
04025U200FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 20pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
JMK212BC6226MG-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0805 (2012 Metric) |
JMK212BC6226MG-T Taiyo Yuden |
C2012X7R1C335K125AB TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
04023C103JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-20/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric) |