MILP1812
Records 31
Page 1 / 2
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
MILP1812-102K
API Delevan Inc.
MILP1812, 1µH Unshielded Inductor 1.05A 113mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-103K
API Delevan Inc.
MILP1812, 10µH Unshielded Inductor 550mA 608mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-104K
MILP1812, 100µH Unshielded Inductor 180mA 4.32Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-122K
MILP1812, 1.2µH Unshielded Inductor 1A 199mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-123K
MILP1812, 12µH Unshielded Inductor 550mA 670mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-124K
MILP1812, 120µH Unshielded Inductor 160mA 6Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-152K
MILP1812, 1.5µH Unshielded Inductor 950mA 222mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-153K
MILP1812, 15µH Unshielded Inductor 450mA 780mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-154K
MILP1812, 150µH Unshielded Inductor 140mA 6.432mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-182K
MILP1812, 1.8µH Unshielded Inductor 900mA 240mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-183K
MILP1812, 18µH Unshielded Inductor 400mA 875mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-184K
MILP1812, 180µH Unshielded Inductor 120mA 8.4Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-222K
MILP1812, 2.2µH Unshielded Inductor 850mA 268mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-223K
MILP1812, 22µH Unshielded Inductor 370mA 1.2Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-224K
MILP1812, 220µH Unshielded Inductor 120mA 9.68Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-272K
MILP1812, 2.7µH Unshielded Inductor 800mA 288mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-273K
MILP1812, 27µH Unshielded Inductor 330mA 1.404Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-274K
MILP1812, 270µH Unshielded Inductor 100mA 12.72Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-332K
MILP1812, 3.3µH Unshielded Inductor 750mA 323mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-333K
MILP1812, 33µH Unshielded Inductor 300mA 1.578Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-334K
MILP1812, 330µH Unshielded Inductor 90mA 15.24Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-392K
MILP1812, 3.9µH Unshielded Inductor 700mA 347mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-393K
MILP1812, 39µH Unshielded Inductor 280mA 1.848Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-472K
MILP1812, 4.7µH Unshielded Inductor 650mA 401mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-473K
MILP1812, 47µH Unshielded Inductor 260mA 2.064Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-562K
MILP1812, 5.6µH Unshielded Inductor 650mA 437mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-563K
MILP1812, 56µH Unshielded Inductor 240mA 2.268Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-682K
MILP1812, 6.8µH Unshielded Inductor 600mA 472mOhm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-683K
MILP1812, 68µH Unshielded Inductor 220mA 3.408Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart
MILP1812-822K
MILP1812, 8.2µH Unshielded Inductor 600mA 548Ohm Max Nonstandard Nonstandard 500 Add to Cart