Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
1206 (3216 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08055F104K4T2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
2000 |
 Add to Cart |
1 |
08051C104K4T2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
2000 |
JMK212ABJ106MK-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
JMK212ABJ106MK-T Taiyo Yuden |
251R14S0R2AV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.2pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
251R14S0R7AV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.7pF ±0.05pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
TMK107BBJ475KA-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
TMK107BBJ475KA-T Taiyo Yuden |
C1005JB1A335K050BC TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3.3µF ±10% 10V Ceramic Capacitor JB 0402 (1005 Metric) |
TWK107B7104MVHT Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.1µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric) |
TWK107B7104MVHT Taiyo Yuden |
12061C102JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
12061C223JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.022µF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
12061C103JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10000pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
06031U101FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
HMK316BJ105KL-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
HMK316BJ105KL-T Taiyo Yuden |
C3216X7R2J333K160AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.033µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C3216C0G2J182J115AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1800pF ±5% 630V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |