Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126
Records 351686
Page 147 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
12065A681JAT2A
AVX Corporation
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 680pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) 1206 (3216 Metric) 1 Add to Cart