Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) |
1210 (3225 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
251R14S110GV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 11pF ±2% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
02013A220FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±1% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) |
12061C474KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
2000 |
08055D105MAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
12065A272JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2700pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
12065A332JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
C2012X7R1E225K125AE TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055A220GAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 3300pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
04024D474KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.47µF ±10% 4V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) |
501R18W102KV4E Johanson Dielectrics Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
C2012X7R1H105M125AE TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
251R15S101JV4E Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
251R15S470JV4E Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06034D106MAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |