Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
08051A180FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
08051A240FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 24pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
4000 |
0805ZD106MAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 10µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
08055C334KAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08056D475MAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
5112 Keystone Electronics |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0 Ohms Jumper 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Element |
5112 Keystone Electronics |
C2012X5R1H225K085AB TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) |
500R07S180FV4T Johanson Technology Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 18pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
501R18N471JV4E Johanson Dielectrics Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 470pF ±5% 500V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
1206AA221JAT1A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 220pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric) |
08051U161FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 160pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08052U200FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 20pF ±1% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08051U101FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 100pF ±1% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
C2012JB1H225M125AB TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2.2µF ±20% 50V Ceramic Capacitor JB 0805 (2012 Metric) |
C3216X8R1E105K160AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 1206 (3216 Metric) |