Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.3pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 008004 (0201 Metric) |
008004 (0201 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
0805YC224JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±5% 16V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
0805 (2012 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
0603J0500102KXT Knowles Syfer |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 1000pF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) |
4000 |
08053C334JAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.33µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055A121FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 120pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055A470FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 47pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
08055A820FAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 82pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
GMK316AB7475KLHT Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 35V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
GMK316AB7475KLHT Taiyo Yuden |
08055A222GAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 2200pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric) |
06032U6R8BAT2A AVX Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 6.8pF ±0.1pF 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
C3216X7R2A684K160AA TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.68µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |
LMK316ABJ226MD-T Taiyo Yuden |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric) |
LMK316ABJ226MD-T Taiyo Yuden |
500R15W224KV4T Johanson Dielectrics Inc. |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C2012X7S2A224K085AE TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 0.22µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7S 0805 (2012 Metric) |
C2012X7R1E475M125AE TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
C3216X7R1E475K160AE TDK Corporation |
Military, MIL-PRF-19500/live:.cid.21a5128c2aa9b126, 4.7µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) |