CDRH50D184/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 93 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
04025U1R8BAT2A
AVX Corporation
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) 0402 (1005 Metric) 1 Add to Cart