CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 47pF ±10% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
1 |
 Add to Cart |
06031C272KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 2700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
0603 (1608 Metric) |
4000 |
 Add to Cart |
1 |
UMK212B7224KG-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.22µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
3000 |
UMK212B7224KG-T Taiyo Yuden |
08055C683KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.068µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
08055C473KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.047µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06035C183JAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.018µF ±5% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) |
08055C333KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.033µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
06031A6R8BAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 6.8pF ±0.1pF 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |
08055C393KAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.039µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
04025U8R2BAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 8.2pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
04025U6R8BAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 6.8pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
LMK212B7105KD-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 1µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric) |
LMK212B7105KD-T Taiyo Yuden |
TMK107BJ474KA-T Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
TMK107BJ474KA-T Taiyo Yuden |
04025U7R5BAT2A AVX Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 7.5pF ±0.1pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric) |
UMK107BJ474KAHT Taiyo Yuden |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 0.47µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric) |
UMK107BJ474KAHT Taiyo Yuden |
C1608C0G1H101J080AE TDK Corporation |
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) |