CDRH50D184/img/lang/1.jpg
Records 351686
Page 96 / 11723
Image Part Number Description Package Standard Package Quantity
C1608C0G1H101J080AE
TDK Corporation
CDRH50D184/img/lang/1.jpg, 100pF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) 0603 (1608 Metric) 1 Add to Cart